osiągnięcia uks-u w 2000 roku

<<cofnij

8 kwietnia sztafety dziewcząt uczestniczyły w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski UKS na Ergometrze Wioślarskim w Warszawie. Dziewczęta z klasy VIII zajęły V miejsce a z I gimnazjum - VI . 10 września w I Regatach Wioślarskich na Jeziorze Brdowskim wywalczono I i II miejsce w mini jedynkach chłopców, III i IV miejsce w mini jedynkach dziewcząt oraz II i III miejsce w czwókach podwójnych ze sternikiem dziewcząt i chłopców. W Regatach Wioślarskich w Płocku trwających od 30 września do 1 października wzięło udział czterech chłopców i osiem dziewcząt. W slalomie jedynek wywalczono dwa komplety medali oraz sześć pucharów indywidualnie. W biegach sztafet na mini jedynkach I miejsce zajęli chłopcy a II i III dziewczęta. Zdobyli trzy puchary za sztafety oraz puchar Ministra Edukacji Narodowej za I miejsce w ogólnej punktacji UKS. 25 listopada we Włocławku odbyły się sztafety na ergometrze wioślarskim. Chłopcy zajęli I i II miejsce a dziewczęta II i IV zdobywając medale i trzy puchary. 3 grudnia na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii młodzików na dystansie 1500m na ergometrach wioślarskich nasi zawodnicy zdobyli I i II miejsce a dziewczęta IV co dało w ogólnej punktacji III miejsce i puchar w gronie takich klubów jak WTW Włocławek, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Toruń czy Budowlani Toruń. Łącznie w roku 2000 zdobyto dla klubu 9 pucharów, indywidualnie 6 pucharów oraz 47 medali w tym 13 złotych, 17 srebrnych i 17 brązowych.